subota 28.09.2019.
15:22

"Redsi" zadržali maksimalan učinak i nakon sedmog kola.

EPA-EFE/WILL OLIVER

Odlično se Šefild junajted držao tokom svih 90 minuta protiv aktuelnog prvaka Evrope, ali je ekipa Liverpula ipak uspela da upiše trijumf na "Bramal Lejnu", slavili su Klopovi puleni sa 0:1 (0:0) u Šefildu.

Prva prilika na susretu pripala je "Blejdsima", tukao je Kalum Robinsom sa ivice kaznenog prostora, ali pored gola "Redsa".

Usledio je slab pokušaj Manea sa ivice kaznenog prostora na drugoj strani, da bi u 44. minutu Senegalac propustio najbolju priliku u prvom poluvremenu, kada je nakon pasa Firmina pogodio stativu iz jako dobre pozicije.

Nova šansa za domaćina nakon 20 minuta igre u drugom delu, Norvud je tukao sa ivice šesnaesterca, ali je Adrijan bio oprezan.

Usledio je i pokušaj Fleka par minuta kasnije, ali je vezista Šefilda bio izblokiran, da bi u 70. minutu gosti došli do prednosti.

Mogao je Salah da dotuče rivala u 79. minutu, pobegao je odbrani rivala i izbio sam pred Hendersona, ali se čuvar mreže "Blejdsa" iskupio za gore-pomenuti kiks, uspeo je da odbrani pokušaj Egipćanina, ostalo je 0:1.

Mogao je debitant Lion Klark da šokira goste u 85. minutu, ali je iz dobre pozicije tukao preko gola, trudio se Šefild da dođe do izjednačenja, ali je Adrijan ostao nesavladan, sedma pobeda Liverpula od starta sezone, imaju maksimalan učinak.

51 Komentara

Reds8c
Sunday, 29.09.2019
08:04

Liverpool imao bar cetiri 100% sanse. Nije ušlo ono što je moralo, a ušlo što nebi smelo. I kad ne ide, hoče. To je veliki Liverpool.

Saturday, 28.09.2019
21:24

bit će ovo brutalna trka dve najbolje ekipe na svetu

InSanity
21:24

Ovo je moralo biti 0-3, 0-4. Mane 2x, Salah 1x 100%. Penal cist kao suza (cemu var!?). Ali opet 7/7. Bice to fino. Idemo po sledecu.

_mladen_
18:07

I da u ovom mecu se videlo zasto je Van Dajk kljucni igrac. Sve je cistio i kontrolisao, upravo ovakvi mecevi se ne bi zavrsili sa jednim golom da nije bilo njega.

RaZZoR (6x)
17:55

to je to, ocekivao sam ovakav ishod al ne bas i onako sretan gol no dobro,bitno je uzet 3 boda...Posle Napolija sam pisao da je Šefild nezgodan kad igra kući,, fizicki jaki i mogu izdrzat u bunkeru citavih 90 minuta, neki su vec pisali bodove unaprijed...Idemo dalje slijedi malo tezi raspored, Everton mi je najtezi protivnik na gudisonu posle Sitija.

Red to the bone
17:24

Trener Šefilda je obećao težak meč i održao reč, dali su sve od sebe, ali nedovoljno za ovakav Liverpul 💪

BlueBoy84
16:08

Nezasluzeno , ali pobeda.

äxwell
10:29

Itekako zasluzeno! Mane promasio nepromasivo i to dva puta! Cist penal ignorisan! Sefild jeste imao par odlicnih akcija ali te akcije nisu urodile nekim sansama zahvaljujuci VVD-u! Neki drugi put bi bilo 0-3!

Dimebag Darrell
16:03

Igrao sam 3+, nesto sam ocekivao golova ovde ali ajde, bitna su 3 boda. :)

Paul Kersey
15:58

Teraj dalje, samo teraj i pojačavaj se u januaru bar jednim navalnim.

BlueMoon
15:43

Uz dosta srece,mozda i sretnije nego na Bridzu.

Psihostabizizator
16:46

Srece je imao Sefild da ne bude 0-5. Samo u prvom pol je Mene promasio dva zicera.

L F C
15:39

Teska ali i zasluzena pobeda na ispostavice se vrlo teskom gostovanju. Mucili li smo se, stvarali sanse i na kraju uzeli tri boda, sto je i najvaznije. Vidi se i to da kada igramo slabije dolazimo do dobrih rezultata sto mi se jako dopada, jer se zapravo tu vidi koliko smo poboljsali svoju igru. Sve u svemu tri boda su tu, idemo dalje, bravo momci samo jako. Pozdrav za moju bracu redse.

10:10

Navijaci Liverpula najvise prate igre i rezultate Sitija.
To je ono sto ih najvise zanima.
Direktni konkurent i neko koga vijaju.
Usput mozda bocnu navijace Utd-a,Celzija ili Arsenala,ako pretrpe neki kiks,ali samo usput.To ih ne zanima previse.
Uvek su ti misli usmerene na onog iznad.
Tako da je jako lepo i prijatno videti kako navijaci Sitija,Celzija,Junajteda i Arsenala pomno prate i komentarisu svaki post vezan za Liverpul,svaki njihov mec i svaku novu pobedu pokusavaju da omalovaze.
To znaci da ih jako interesuje.
To znaci da zele da Liverpul prekine seriju.
To znaci da strepe.
To znaci da je Liverpul sila.
To znaci da je Liverpul neko koga vijaju.
To znaci da je Liverpul ta najveca sila.

Reds8c
07:58

A manure je neče nikad više. Nema fegija i webba.

Mangus
15:37

Nekad ti u životu treba i sreće što je Liveprul ovde imao iako su igrali dobro. Sefildu svaka čast odlično su se držali

RocknRolla
15:33

Ocekivano tvrda utakmica i gledano po sansama lagana pobeda Liverpula. Imam osecaj da je ova ekipa resena i da igra odlicno pod pritiskom a rezultati i trofeji ce doci sami. Van Dajk bez greske.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
15:32

Koliko imaju srece...ubio ih sefild...ali nece ovo vecno trajati

La bestia negra
15:56

Pa nece i Liverpul ce proigrati onda ce biti plakanje vise nego sad.

Bambulica
16:01
GoHardV3
15:32

Tako se dobija titula, ne rezultatima od 5 0 svako kolo, ko razume shvatice.

noockey
15:31

Sedmo finale dobijeno... Za sada ostaje jos 30. Zasto mane igra povredjen 90min?! YNWA

16:56

Klasican luzer ne zna ni koliko kola ima u jednoj sezoni

Red blood
11:21

Ajde sad malo razmisli pre nego stvarno ispadnes smesan.
Covek je napisao kako treba,ali ti imas problema sa matematikom

Reds8c
07:54

Manure su za vreme Fergusona pobjedile na ovakav način milion puta. A kad nisu mogle, dodao je Howard Webb svoje.

noockey
23:59

Pa imamo 5 bodova prednosti tako da jedna odpada. Navijaj ti za siti kad za utd ne mozes

Red blood
15:27

Da li zbog klizavog terena ili ne,ali mnogo gresaka u igri Liverpula.Bukvalno losa igra celog tima.Nekako se iscupala ova pobeda.Posebna zahvalnica golmanu Junajteda.Izgleda da i medju njima ima onih koji simpatisu Liverpul.

Monday, 30.09.2019
12:42

Hoces malo o matematici? Liga ima 38 kola to sto vi navodite 37 finala implicira da mislite dobiti svih 37. E pa da te obavestim da ce te sa cityem prema kome imate razliku od 5 boda odigrati dve utakmice, dakle prednost ce narasti na 11, sta dalje znaci da vam 37 finala nisu potrebna, kao sto vam sad nisu potrebna 38, svakako nema smisla sto je napisao, toliko o matematici. Ali za jedno si u pravu, treba razmisliti pre nego sto ispadnes smesan, ali tvoja mrznja prema meni te ometa u zdravom rasudjivanju

Thursday, 03.10.2019
14:26

Sta bi za matematiku? Drago mi je da sam ti pokazao koliko ste ispali smesni sa 37 finala. To da li me mrzis ili sam ti smesan najbolje pokazuju tvoji komentari prema meni kao i komentari koje ti ne odobravaju jer me vredjas, a ako se zestim kako onda nazvati tvoj komentar gore gde mi pises sta znaci liverpul, ili jos bolje kako nazvati komentare koje ti ne odobravaju jer me vredjas