subota 27.10.2018.
20:25

Vest Hem ima za čim da žali.

Beta/AP Photo/Rui Vieira

Vest Hem je umalo stigao do sva tri boda na gostovanju u Lesteru, vodili su sa 0:1 golom Balbuene iako su veći deo meča imali igrača manje. Ipak, golom u nadoknadi vremena Lester stiže do izjednačenja, pa je bilo 1:1 na kraju.

Uigrana akcija Vest Hema u 30. minutu utakmice, Balbuena je bio strelac gola nakon odlično izvedenog slobodnog udarca, lopta se kretala u kaznenom prostoru i došla do pomenutog Balbuene koji je glavom postigao gol.

Samo osam minuta kasnije, Vest Hem je ostao sa igračem manje, pošto je crveni karton dobio Mark Nobl zbog veoma neopreznog starta.

Gosti su se, naravno, odlučili na odbranu u nastavku utakmice, domaćima nije pomogao ni Vardi, ni Okazaki, obojica su ušli sa klupe večeras.

Imali su fudbaleri Lestera i pogođenu prečku, Megajer je to učinio, ali nije vredelo, vremena je bilo sve manje.

Ipak, u poslednjim minutima utakmice Ndidi uspeva da postigne gol za izjednačenje i veliku radost domaćih navijača.