15:39

Fudbaleri Kvins Park Rendžersa i Stouk Sitija podelili su plen u prvom meču 5. kola engleske Premijer lige.

Sportske.net

Duelom Kvins Park Rendžersa i Stouk Sitija počela je borba za bodove u petom kolu Premijer lige.

Obe ekipe ušle su u današnji meč nakon poraza iz četvrtog kola a danas su podelile bodove na "Loftus Roudu".

Izabranici Marka Hjuza bili su bliži pobedi ali je utakmica završena rezultatom 2:2 (1:1) zahvaljujući pogotku koji je domaćin postigao dva minuta pre kraja susreta.

Golove pogledajte OVDE!

Dva puta su danas fudbaleri Stouka vodili a najbolji pojedinac u ekipi bio je "preporođeni" Piter Krauč koji je posle dužeg vremena uspeo da upiše asistenciju i pogodak za svoj tim.

Gosti su imali prednost do 88. minuta kada je usledio prekršaj u opasnoj zoni koji je u gol pretvorio hrvatski internacionalac Niko Kranjčar prelepim golom iz slobodnog udarca.

Na taj način Kranjčar je doneo bod Kvins Park Rendžersu, četvrti u tekućoj sezoni.