subota 22.09.2018.
20:24

"Igra mačke i miša" na jugu Engleske.

EPA-EFE/ANDY RAIN

Fudbaleri Totenhema ostvarili su pobedu u šestom kolu Premijer lige Engleske pošto su savladali Brajton u gostima rezultatom 2:1.

Dugo su domaćini pružali dobar otpor ekipi Maurisija Poketina koja je dominirala tokom čitavog toka meča.

U sličnom ritmu se nastavilo i u drugom poluvremenu, a prevagu je doneo rezervista Erik Lamela pošto je postigao pogodak u 77. minutu igre.

Utešni pogodak za tim sa juga Engleske delo je Antonija Nokaerta u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.

Londonski tim je tako uhvatio priključak sa vodećim timovima u Premijer ligi, dok je Brajton u donjem delu tabele.