subota 23.02.2019.
20:23

Kad se "lomi" - tu je Srbin.

EPA-EFE/ANDY RAIN

Ekipa Kristal Palasa ostvarila je pobedu u gostima protiv Lestera koji je savladao sa 4:1 u 27. kolu engleske Premijer lige.

Domaćin je od samog početka meča nametnuo svoj ritam igre i propustio šansu preko Vardija, pa je u 40. minutu stigla kazna kada je Miči Bačuaji postigao svoj prvenac za "Orlove".

Međutim, radost Lestera trajala je tek šest minuta pošto je toliko trebalo Vilfridu Zahi da donese novu prednost svojoj ekipi.

Tačku na i stavio je kapiten Palasa Luka Milivojević koji je postigao gol sa penala u 82. minutu nakon prekršaja Evansa. Konačan rezultat postavio je Zaha svojim drugim golom u trećem minutu nadoknade vremena.