subota 06.04.2019.
17:57

Srpski internacionalac i kapiten Kristal Palasa još jednom potvrdio sjajnu formu.

EPA-EFE/ANDY RAIN

U terminu od 16 sati danas su odigrane tri utakmice 33. kola engleske Premijer lige.

Barnli je slavio u gostima Bornmutu nakon preokreta sa 3:1.

Povele su "Trešnjice" već u četvrtom minutu autogolom Barnsa, da bi gost sa brza dva gola Krisa Vuda u 18. i Ešlija Vestvuda dva minuta kasnije u potpunosti preokrenuo rezultat. Trijumf Barnlija potvrdio je Ešli Barns pogotkom u 56. minutu susreta.

Fudbaleri Lestera osvojili su tri boda u Hadersfildu gde su savladali domaćina sa 4:1.

"Lisice" su stigle do vođstva u 24. minutu pogotkom Jurija Tilemansa, da bi Džejmi Vardi duplirao prednost svoje ekipe u 48. minutu igre. Tračak nade domaćoj ekipi doneo je Aron Moj sa penala četiri minuta kasnije, ali je Džejms Medison ponovo vratio sigurnu prednost Lesteru u 79. minutu. Konačnih 4:1 postavio je Vardi svojim drugim golom u 84. minutu meča.

Fudbaleri Kristal Palasa ostvarili su minimalnu pobedu u Njukaslu.