PL: Još loših vesti za Jokana, timovi sa dna osvajali bodove

subota 10.11.2018.
18:00

Četiri meča odigrana su u terminu od 16h, ovo su ishodi.

Beta/Owen Humphreys/PA via AP

Hadersfild je na svom terenu dočekao Vest Hem, gosti su došli do boda u drugom poluvremenu, na kraju 1:1 (1:0).

Igrao se šesti minut kada su "Terijeri" poveli, strelac je bio Aleks Pričard.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, da bi nakon pola časa igre u nastavku "Čekićari" poravnali.

Sjajni Felipe Anderson je nastavio da postiže golove, ovoga puta je nakon nekoliko odbitaka lopta pala Brazilcu pred noge, koji je volej udarcem zatresao mrežu domaće ekipe.

Njukasl je došao do svoje druge pobede u sezoni, slavili su na "Sent Džejms Parku" sa 2:1 (2:1) protiv Bornmuta.

Poveli su u sedmom minutu preko Rondona, da bi u 40. minutu Venecuelanac postigao još jedan pogodak, ovoga puta mu je Kenedi asistirao.

Ipak, "Trešnjice" se vraćaju i to u šestom minutu nadoknade prvog dela igre, kada je Lerma postigao svoj prvi gol u Premijer ligi, na asistenciju Frejzera.

Do kraja ipak nije bilo promene rezultata, drugi trijumf "Svraka".

Pobednika nije bilo na duelu Sautemptona i Votforda, meč je okončan sa 1:1 (1:0).

Igrao se 20. minut kada je Gabijadini doneo prednost "Svecima".

Ona je trajala do 82. minuta, kada je nakon par odbitaka Holebas uz malo sreće matirao Mekartija za konačnih 1:1.

Golovi su izostali na "King Paueru", Lester nije uspeo da savlada Barnli na prvom meču na svom stadionu od tragične smrti vlasnika kluba Višaja Šrivadanaprabe.

Hadersfild - Vest Hem 1:1
Lester - Barnli 0:0
Njukasl - Bornmut 2:1
Sautempton - Votford 1:1