ponedeljak 05.11.2018.
22:52

Srbin bi mogao da ostane bez posla koliko večeras.

Beta/AP Photo/Rui Vieira, FILE

Hadersfild je na svom terenu slavio rezultatom 1:0 protiv Fulama u poslednjoj utakmici 11. kola engleske Premijer lige.

Domaćin je dosta bolje otvorio utakmicu pošto je pripretio u 16. minutu preko Bilinga, da bi desetak minuta kasnije sa ivice kaznenog prostora gostiju sreću okušao i Pričard.

Umesto da Fulam kazni promašaje svojih rivala, usledilo je vođstvo Hadersfilda u 29. minutu.

Kristofer Šindler se odlično snašao u srcu kaznenog prostora, nadskočio Fosu-Mensaha i sproveo loptu u mrežu.

U drugom poluvrmenu, Fulam je imao terensku inicitijativu i posed lopte na svojoj strani, Širle jeste postigao pogodak u 74. minutu, ali je on bio poništen zbog ofsajda u kojem se Nemac našao.

Ekipa Slaviše Jokanovića je tako ostala na poslednjem mestu sa svega pet osvojenih bodova, pa mnogi smatraju da će Srbin uskoro ostati bez posla.