nedelja 22.11.2020.
16:49

Šta se desilo ove sezone?

EPA-EFE/ANDY RAIN

Šefild Junajted nastavlja da tone ove sezone, pošto je danas kao gost na Bramal Lejnu slavio Vest Hem rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na meču postigao je Sebastijan Aler u 56. minutu posle asistencije Pabla Fornalsa.

Verovali ili ne, Aler je danas, na svojoj 190. utakmici u karijeri postigao tek prvi pogodak van 16 metara, a možete ga videti OVDE.

Šefild je danas nastavio niz očajnih utakmica na kojima prima makar jedan gol i jedini je tim ove sezone u Premijer ligi koji nijednom nije uspeo da sačuva svoju mrežu.

Istina, Šefild je imao jednu veliku šansu u finišu, MekBarni je pogodio prečku u 76. minutu i tako propustio da domaćoj ekipi donese tek drugi bod ove sezone.

Šefild je tako ostao zakucan za dno tabele Premijer lige sa samo jednim osvojenim bodom, dok je Vest skočio na osmu poziciju sa 14 bodova.

U narednom kolu Vest Hem dočekuje Aston Vilu, dok Šefild gostuje VBA gde bi mogao da se nada nekom bodu.