PL - Haos na "Vitaliti" stadionu, Totenhem izgubio sa dva igrača manje!

Autor: Stefan Matić
subota 04.05.2019.
15:24

"Pevci" nastavili sa užasnim partijama na gostovanjima čime su doveli u pitanje učešće u Ligi šampiona naredne sezone.

EPA-EFE/WILL OLIVER

Bornmaut iskoristio brojčanu nadmoć tek u završnici meča, heroj domaćih je Nejtan Ake. Poketino ima štošta da kaže Sonu i Fojtu posle meča zbog isključenja.

Gosti iz Londona su u početku pokazivali bolju igru, redom su se u šansama smenjivali Lukas, Dele Ali i Son ali domaći predvođeni mladim Traversom uspevaju da se odupru.

Mirisalo je na gol Totenhema a onda šok za goste, Hjong-Min Son dobija direktni crveni karton!

Korejanac je izgubio živce u 43. minutu posle sijaset duela sa odbranom domaćih, udara Lemara, glavni sudija nije imao sumnje u svoju odluku.

Posle povratka sa pauze svu pažnju je pokupio mladi Huan Fojt koji je ušao kao izmena posle prvih 45 minuta.

Argentinski defanzivac dobija crveni karton posle samo dva minuta na terenu zbog veoma neopreznog starta sa dve noge.

Domaćini su pokušavali da iskoriste brojčanu nadmoćnost, odličnu šansu ne koristi Ajb, Ljoris je sjajno intervenisao u 73. minutu meča.

Na samom kraju meču dobijamo pobednika ovog meča, Frejzer izvodi korner u 91. minutu Ake je bio najviši u skoku i postigao gol. 1:0 za Bornamut!

18 Komentara

Naka TZ (CFC)
Saturday, 04.05.2019
17:46

Totenham ove sezone nista bolji od Celzija ,Arsenala i Junajteda .Ono sto se moze nazvati uspjehom jeste liga prvaka gdje su dosli nekako do polufinala sto jeste ogroman uspjeh za njih ali mislim da je bolje bilo da je City koji je jaci tim prosao dalje i isao na Ajax jer bi sigurno City usao u finale sa Barcom ili Liverpulom.Liverpool i City u Engleskoj su ove sezone odigrali mocan fudbal sto govori tabela i rezultati ,Celzi Arsenal i Junajted uz Tottenham jako losi sto govori da City je jedino Liverpula imao kao konkurenta za titulu.Nadam se da ce sljedece sezone biti drugacije i da ce borba za titulu se voditi izmedju vise klubova u Engleskoj .

_mladen_
17:58

Mislim sa nece, da ce opet biti slicna situacija, jer ovi ostali ne resavaju svoje probleme, a imaju ih na pretek.

NOTHING ELSE MATTERS
16:56

Bornmaut, Bornamut, Bornmut- nova glasovna promena u srpskom jeziku Hahaha

Seva7
15:57

Ovo celziju ne znaci mnogo jer ako totenhem dobije zadnju kuci everton, celzi mora dobiti obe utakmice da bi igrao Ls....tesko je ocekivati da arsenal nece dobiti brajton ili mancester hadesfild...

_mladen_
15:50

Ja goru trku za trece i cetvrto mesto nisam video. Sta je ovo, jel oni hoce LS ili nece. 😂

17:57

Ovima kako su krenule kljucne utakmice, ne mogu da pobede jednu utakmicu, takmice se koji ce tim vise bodova da izgubi. 😂

Red Demon
15:47

Ja bi iskreno dao ova dva mesta za LS Vulvsima i Votfordu koliko ova cetiri ne zasluzuju, kakva crna velika sestorka razlika izmedju drugog i treceg 25 bodova

Costa furce
17:11

Bio ti drugi ili cetvrti ne menja nista

_mladen_
23:16

O mena, ako je ta razlika 20+ bodova, veruj mi da menja, pogotovo stanje ekipe i planove za sledece sezone.

Arsenal²⁰⁰⁴
18:23
17:52

Kako ne znaci kad drugi dobija vise para od PL? Za LS ne znaci nista, to je tacno.

Fan Celsija
15:32

Sutra dobiti Votford i na korak od Lige šampiona!

Seva7
15:59

Ako dobijemo sutra a izgubimo zadnju od lestera ili ako ne dobijemo lester verovatno nista od Ls... Jer totenhem u zadnjem kolu igra kuci protiv evertona kojem ako vulsi dobiju nece trebati a arsenal ima brajton kuci kojem iako treba msm da nemaju sta traziti a ako zavisimo od arsenala onda totenhem nije ni bitan jer je isto biti 3 ili 4 sto se Ls tice

Fan Celsija
18:45

Dovoljna je pobjeda protiv Votforda i bod protiv Lestera, jer imamo bolju gol razliku od Arsenala. Pritom Arsenal gostuje Barnliju u zadnjem kolu, teško je očekivati da će dati više od dva gola.

17:49

Realno put nam se otvorio i za LP i za finale Euro lige sto uprkos relativno slaboj sezoni mozemo na kraju itekako dobro proci i privesti solidnu sezonu ako budemo u top 4 i sampioni Euro lige.Dobiti Vatford i Lester i nadati se dobrom finalu sa Arsenalom u Euro ligi koje ce biti kao poslastica na kraju sezone.Koliko samo Sarri ima srece da ipak od relativno slabe sezone napravi solidnu sezonu ...

IIIPlava Horda GGMU?
15:27

Kako im se vratilo za gomilu srecnih pobeda u 90+ minutu, Son ispao tele samo tamo. Dolazi im Everton u zadnjem, ako ispadnu od Ajaxa psihicki i fizicki finisirani, osakaceni povredama i kartonima tesko da ce savladati Karamele. Eto sanse za sve konkurente za top4.