PL - Haos na "Vitaliti" stadionu, Totenhem izgubio sa dva igrača manje!

• Autor: Stefan Matić

• 04. maj 2019.

• 15:24

"Pevci" nastavili sa užasnim partijama na gostovanjima čime su doveli u pitanje učešće u Ligi šampiona naredne sezone.

PL - Haos na
Bornmaut iskoristio brojčanu nadmoć tek u završnici meča, heroj domaćih je Nejtan Ake. Poketino ima štošta da kaže Sonu i Fojtu posle meča zbog isključenja.

Gosti iz Londona su u početku pokazivali bolju igru, redom su se u šansama smenjivali Lukas, Dele Ali i Son ali domaći predvođeni mladim Traversom uspevaju da se odupru.

Mirisalo je na gol Totenhema a onda šok za goste, Hjong-Min Son dobija direktni crveni karton!

Korejanac je izgubio živce u 43. minutu posle sijaset duela sa odbranom domaćih, udara Lemara, glavni sudija nije imao sumnje u svoju odluku.

Posle povratka sa pauze svu pažnju je pokupio mladi Huan Fojt koji je ušao kao izmena posle prvih 45 minuta.

Argentinski defanzivac dobija crveni karton posle samo dva minuta na terenu zbog veoma neopreznog starta sa dve noge.

Domaćini su pokušavali da iskoriste brojčanu nadmoćnost, odličnu šansu ne koristi Ajb, Ljoris je sjajno intervenisao u 73. minutu meča.

Na samom kraju meču dobijamo pobednika ovog meča, Frejzer izvodi korner u 91. minutu Ake je bio najviši u skoku i postigao gol. 1:0 za Bornamut!