• 19. avgust 2018.

• 16:22

Festival golova u Premijer ligi!

PL -
U drugom kolu Premijer lige Engleske, danas su odigrane dve utakmice na kojima smo videli čak 11 pogodaka!

Mančester siti je na svom terenu ubedljivo savladao Hadersfild sa 6:1.

Kanonadu gostiju započeo je Serhio Aguero u 25. minutu tako što je iskoristio sjajnu asistenciju golmana Edersona koji je tako postao prvi čuvar mreže Sitija koji je zabeležio asistenciju u Premijer ligi.

Šest minuta kasnije, Gabrijel Žezus je odličnim udarcem tik izvan kaznenog prostora savladao Hamera i povisio prednost svoje ekipe.

Četiri minuta posle toga ponovo je na scenu stupio Serhio Aguero, ali mu je čuvar mreže gostiju dobro pomogao.

U 43. minutu Jon Stankovič je smanjio prednost "Građana", ali u drugom poluvremenu usledili su novi udari ekipe Pepa Gvardiole.

Konačnih 6:1 postavio je nesrećni Terens Kongolo postigavši autogol u 84. minutu meča.

Votford je uspeo da zabeleži trijumf u gostima pošto su savladali ekipu Barnlija sa 3:1.

Već u trećem minutu "Stršljenovi" su poveli preko Andre Greja, ali samo tri minuta kasnije Džejms Tarkovski je poravnao rezultat.

Ipak, nova tri boda ekipi Votforda doneli su Troj Dini u 48. minutu i Vil Hjuz tri minuta docnije.

Od 17 sati nas očekuje duel između Brajtona i Mančester junajteda.