sreda 06.02.2019.
22:41

Čekamo Liverpul, a Mančester siti se ponovo našao na samom vrhu Premijer lige.

EPA-EFE/PETER POWELL

Mančester siti je uspeo da dođe do sva tri boda na gostovanju u Liverpulu pošto su savladali Everton rezultatom 0:2 (0:1).

"Građani" su bili nešto bolji tim u prvom poluvremenu, ali nisu dolazili do gola.

Dobre šanse u prvih 20 inuta propustili su Laport nakon prekida, odnosno Aguero koji je pogodio prečku.

Sve do nadoknade vremena u prvom poluvremenu nije bilo mnogo šansi, a onda gol u mreži Evertona, David Silva je poslao loptu u kazneni prostor, tamo je bio najsnalažljiviji Laport koji pogađa za 0:1!

Aguero je imao dobru šansu u nastavku, Everton na drugoj strani skoro i da nije pretio.

Mančester siti je igrao pametno do kraja utakmice, bilo je i više nego očigledno da Evertonu fale Sigurdson i Ričarlison, pa bodovi na kraju idu u Mančester.

Za kraj, Mančester siti je postigao još jedan gol i to u 8. minutu nadoknade, De Brujne je pronašao Žezusa koji se nekako snašao i na kraju glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 0:2.

Oni su sada preuzeli prvo mesto na tabeli, ali imaju utakmicu više od Liverpula koji ima isti broj bodova.

03:21

Ma Liverpool ima gubitnički mentalitet, činjenica. Ja već osećam posledice starosti a nisam se rodio kad je Liverpool uzeo poslednju titulu. A istorija bazirana na ukradenoj himni. 😅

Consigliere 1927
02:03

Pobece im Siti na kraju najmanje 5 bodova, Liverpul je luzerska ekipa koja nema pobednicki mentalitet. Sledece godine kad se var uvede imate 20 bodova manje nego kad se zavrsi ova sezona!

Aleksandar Jovancevic
01:13

Izgleda da će ovde Siti preokrenuti situaciju u svoju korist,Liverpul će biti luzerpul.Titula se osvaja i kada se ne igra najbolje a to je siti uradio ove sezone na par utakmica sto Liverpul nije uspeo,plus Siti ima dve postave jake a Liverpul samo startnu.

Nikola RED_DEVIL
00:32

Nece liverpulovci videti nezasluzenu titulu. Navijam svim srcem za Siti, sudije ih nenormalno guraju, a karma im vraca.

Mak-Juventino
01:39

Svim srcem navijas za City ?!?!

18:30

Da osvoje ovogodisnju titulu, normalno da bih pre voleo Siti da osvoji nego liverpul!

Kibox
10:36

Okej jeste bio ofsajd protiv Wset Hama, ali nije sviran čist penal protiv Lestera. I šta sad ko koga gura? Postoji podatak da je Liverpul oštećen prošle godine za 12 poena pa ti vidi.

LUZERPOOL
00:30

Ovi vec u 10 mesecu osvojili titulu, izgleda da se vracaju tamo gde im je mesto. Kop je rodjeni gubitnik, a i dosao je u klub po meri za njega.

00:28

biće gusto do samog kraja ,liverpul izgubi za vikend ,totenhem pobedi i eto gužve 3 ekipe za titulu se bore

01:26

Moze i Junajted ima jos da se igra haha. Nama je prioritet top 4 :)

_mladen_
Wednesday, 06.02.2019
23:56

Bice ovde gusto do kraja, Liverpul je nazalost limitiran u kljucnom trenutku i nisu koristili sanse, mada svakako nije jos uvek nista gotovo, tek ce biti gustog rasporeda za obe ekipe.

BlueMoon
23:56

Laporte je najbolji stoper Premijer lige,a takodjer je u top 3 lijeva beka lige.Napokon znaci zivota i od Walkera.IN PEP WE TRUST!

_mladen_
00:33

Druze izvini, ali de je on najbolji stoper lige. xD Decko okruzen sa igracima koji kostaju 50+ miliona.

Wizard08
00:33

Oñ je mnogo pokazao i u bilbau,mala je kluzula bila za njega ,ali ipak drugi najbolji stoper :)

Maksimus
23:52

Liverpul u zeznutoj poziciji, ako City dobro odigra protiv Celzija opet je prvi, a pregrmeli su tesko gostovanje u Liverpulu protiv Evertona, Liverpulu to tek predstoji, nema prava na kiks, jer im City diše za vratom, biće zanimljivo do samog kraja

Wizard08
23:47

Lagano city,dobra borba do kraja

NOTHING ELSE MATTERS
23:46

savladali Everton rezultatom 0:2 (0:1), a jedini gol je postignut u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Андер Ерера
00:01

Brat ispisao tekst pred kraj meča, posle mu bilo mrsko mijenjati čitavu rečenicu :

08:45
Rasel Krou
23:44

Ne gotivim Siti ali bolje i oni da osvoje nego Luzerpul i Flop, rijetko antipatican kolektiv sa jos antipaticnijim simpatizerima. Flop je lazni alhemicar, potrosio je 465 miliona na pojacanja i za sada ima 0 trofeja, sasvim obican trener na granici loseg.

_mladen_
23:55

Molim te napisi to jos negde srece ti... xD

Red blood
23:43

Everton je jednostavno tim limitiranog kvaliteta i jedini razlog sto je utakmica rezultatski bila otvorena do kraja je Sitijeva katastrofalna realizacija.Trebalo je biti 3 ili 4:0 mnogo pre kraja.Evertonovi igraci su se trudili i nema sta da im se zameri,ali nisu uspeli napraviti mnogo.I ono sto jesu napravili stvorilo se iz dosta konfuznih gresaka odbrane Sitija.Manje vise,ocekivana pobeda Gradjana.Videcemo da li Celzi moze nesto izvuci u nedelju,ako Siti i to dobije mislim da ce onda postati prvi favorit za novu titulu.
A koja je fora sa kamerama bila?
Nijedan usporeni snimak nije prikazivan sa kamere u liniji zadnjeg igraca,vec sve nesto iskosa..kao da gledam JSL.

Maksimus
00:25

To ti pricam, Siti je vec odradio Everton i jos Celzi ako uspeju u nedelju, Liverpul tek treba sa njima da igra, a vec moze da kiksne sledece nedelje sa Junajtedom, onda pritisak nenormalno raste.

Red blood
08:50

Mladene,ja bih ipak voleo,ako mogu da biram,da se Liverpul proseta do titule :D

_mladen_
00:35

Pa dobro, nije Everton Siti. Bice ovde jos gistih utakmica, nije ni Siti toliko uverljiv, tek ce doci gust raspored za sve. Svakako je bolje ovako, nego da se jedan tim proseta ligom.