• Autor: Ivan Cvetković

• 11. avgust 2018.

• 15:23

Uzbuđenja već na početku nove sezone u Premijer ligi.

U drugoj utakmici prvog kola Premijer lige Engleske, fudbaleri Totenhema savladali su domaći Njukasl sa 2:1, a sve golove smo videli već u prvih 20 minuta meča.

Mnogi su pomislili da nije bio gol, ali tehnologija je neumoljiva - lopta je bila unutar gola samo devet milimetara!
Ipak, samo tri minuta kasnije Njukasl stiže do izjednačenja preko Hoselua koji je odlično iskoristio centaršut Meta Ričija sa desne strane.

Vrlo sličan gol videli smo i u 18. minutu kada su Sparsi ponovo stigli do vođstva.

U drugom poluvremenu oba tima su imala svoje šanse, a najbolja je ona Rondonova kada je u 86. minutu uspeo da pogodi prečku uz "pomoć" defanzivca Totenhema.

Međutim promene rezultata nije bilo do poslednjeg sudijskog zvižduka.

NJUKASL: Dubravka - Damet, Klark, Laskal, Jedlin - Kenedi, Dijame, Šelvi, Riči (od 69. Atsu) - Perez (od 81. Muto) - Hoselu (od 59. Rondon)

TOTENHEM: Ljoris - Orije, Sančez, Vertongen, Dejvis - Dijer (od 88. Amos), Sisoko, Lukas Moura (od 68. Dembele), Eriksen, Dele Ali (od 80. Son) - Kejn