subota 12.01.2019.
20:23

Ekipa Mauricija Sarija uspela da upiše nova tri boda.

EPA-EFE/NEIL HALL

U 22. kolu engleske Premijer lige, fudbaleri Čelsija ostvarili su pobedu na Stamford Bridžu gde su trijumfovali nad Njukaslom rezultatom 2:1.

Domaćin je od samog početka preuzeo inicijativu i već u devetom minutu stigao do vođstva pošto je Pedro na lucidan način savladao Dubravku.

Međutim, ekipa Rafe Beniteza se nije predavala, pa je uspela da stigne do izjednačenja u 40. minutu preko Sijerana Klarka koji je glavom matirao Kepu.

Čelsi je stegao obruč oko gola gostiju i ponovo uspeo da povede u 59. minutu kada je Vilijan doneo vrlo važna tri boda svojoj ekipi.

Čelsi je zadržao četvrtu poziciju na tabeli, dok je Njukasl sada u opasnoj zoni na 18. mestu.

27 Komentara

SuperFrank8
Sunday, 13.01.2019
01:48

Sve je ovo odlično, samo treba jedan rasni golgeter tipa Ikardi i najjači smo.. 😂

Žex_plavac
01:06

Još kada bi mu ovo bio oproštajni gol....

Emperador(2018)
00:52

Dobro je. Nekako silom ali 3 boda se pisu. Sledece kolo ako dobijemo arsenal idemo na +9 , i izbacujemo ih iz trke. Junajted nece dobiti Totenhem tako da je sledeca subota Mec sezone.

foreverblue
00:06

Lepo stojimo u top 4, solidna prednost u odnosu na arsenal. Luiz kida, čak nije ni gledao kad je uputio pas pedru, neverovatno, nov ugovor pod obavezno, i sari to želi. Vilijan koliko god loše igrao ne mogu ga ovako potceniti, 3 igrača njukasla stoje na azaru i 4. se odlučuje da ostavi vilijana i pomogne ovoj trojici. Kante po običaju, dok su alonso i žoržinjo podbacili. I dalje sam protiv lažne devetke, azar je nekoliko puta imao fenomenalne prodore, kao kod drugog gola, ali je generalno bio isključen iz igre.

Bratuska_Blueboy
Saturday, 12.01.2019
23:01

Sto se kaze mucenje ali 3 boda smo upisali to je najvaznije, ekipa sa mnogo pocencijala samo treba raditi sa njima i naravno pojacanja 2,3.

razzorNo1
22:51

uskoro ce potonut jos dublje, zapamtite vec sam pricao o padu celsija jos kad su igrali onaj "atomski" fudbal...uvjeren sam da ce opet zijanit ligu prvaka, junajted je u losijoj situaciji al ce da budu ispred celzija...

Marcos Alonso
00:20

Koliko god te ne voljeli navijaci Celsija sa prvim dijelom komentara vecina moze da se slozi,sve pobjede od decembra su na misice
Ali mislim da ce ipak Chelsea biti 4. jer je odbrana ipak bolja od Arsenalove i Junajtedove

Antihepi
11:18
hazardinho
22:51

Zasto nama komentari uvek budu prikazani posle par sati?

Bidza i Tridza
04:42

Ma dzabe pises,pitali smo milion puta a oni nista. Ovde vecina zbog komentara dolazi a oni se izgleda ne trude da rese to. A nekad i tekstovima znaju da provociraju navijace odredjenih timova...

21:59

Igra nije bila najljepša, ali pišu se tri boda, što je najvažnije iskoristili smo Arsenalov kiks. Vilijan u drugom poluvremenu dobar, Luiz danas odličan, Žoržinjo gubi dosta duela, neprecizan u predaji lopte, mislim da ga treba malo ohladiti, Kante gdje god igra nevjerovatan je. Nadam se sutra remiju između Totenhema i Junajteda.

Dimebag Darrell
23:45

Meni je Žoržinjo jedan od boljih u klubu, još uzmi u obzir da se navikao 100% na ligu.

Cfckg
00:26

Sari je komentarisao losu igru Zorzinja i da nam treba dobra zamena za tu poziciju,tako da sigurno dolazi Barella ili Paredes

Roči Salamanka
21:34

Kad nam Vili pravi razliku sve mi jasno.Mucno je bilo ovo gledati,toliko gresaka toliko malih sansi za gol,ovo su iscupana tri boda od fenjerasa.
Pojacanja ni na vidiku,Sari nek ti je sa srecom.....

Sveznalac-NoviProfil
21:30

Izgleda su se ovaj put dobro najeli u onom svom restoranu Luiz i Vilijan jer su danas bili ponajbolji. Ne ovisno za utakmicu svejedno bi ih prodo.

21:29

Inace Azar je napravio razliku ,navukao 5 igraca na sebe pa asistirao. Sad ce Sari da baci masturb zbog civave

21:28

Prvi put se ne radujem pobjedi Celsija u PL, a niti drugom golu nego sam pomislio odmah sta nas ceka,vilijan u svakom mecu,odoi u bajernu a top 4 ce visiti o koncu. U 70 minutu sam prestao gledati utakmicu jer ne mogu vise da se smaram beskonacnim dodavanjem i po jednom sablonu bez imalo icega. Ali je vilijan ipak uspio omasiti 2 zicera. Nakon gola prednosti odmah krece davljenje igre. Sad vise ni 3 boda ne mogu da izbrisu ocaj,ova 3 boda ce ostaviti velike posledice na Celsi

Delgado
21:27

I naravno najbolji golman sveta kepa ponovo prima gol zaista dati mu zlatnu rukavicu

00:21

10 clean sheetova u PL ima a igra sa Luizom pa ti vidi ,mada ja bih Luiza prekomandovao na Jorginhovu poziciju

00:50

Ti bi odbranio ono.

IIIPlava Horda GGMU?
21:27

Wilijan eto sem tog gola je odigrao katastrofalan mec, sad ga tek nece prodati. Azar nikakav danas, beskoristan. Za Zorzinja i dalje tvrdim da je prosek, mnogo gresi, a koliko znaci napadu govori i to da nam je jedan David Luiz glavni kreator napada. Ne znam samo dokle ce se masiti izgledne sanse, Wilijan x2, Pedro cista lopta sa 11 metara.