nedelja 27.12.2020.
17:07

Zanimljiv meč na Olimpijskom stadionu.

EPA-EFE/Neil Hall

U 15. kolu engleske Premijer lige, fudbaleri Vest Hema remizirali su u Londonu protiv Brajtona 2:2.

Zanimljiv meč videli smo na Olimpijskom stadionu gde su gosti dosta bolje ušli u susret, te nakon tri veoma dobre šanse i poveli u 44. minutu kada je Nil Mopaj preciznim udarcem u kaznenom prostoru savladao Fabijanskog.

Uzvratili su "čekićari" u drugom poluvremenu i poravnali rezultat u 60. minutu preko Bendžamina Džonsona, ali radost Vest Hema trajala je kratko.

Tek deset minuta, koliko je bilo potrebno Luisu Danku da se najbolje snađe nakon kornera sa leve strana i donese novu prednost svojoj ekipi pošto je gol priznat nakon pregledanog VAR snimka.

I pored toga, izabranici Dejvida Mojesa se nisu predavali, pa je Vest Hem preko Tomasa Sučeka ponovo izjednačio rezultat posle centaršuta iz kornera sa desne strane.

Imao je Čeh još jednu priliku do kraja meča, međutim promene rezultata do kraja meča nije bilo.