Odlični mečevi u večernjem terminu.

PL - Bez pobednika na
Aston Vila pokazala odličnu igru u Mančesteru, Rodžers odlično pogodio sa izmenama koje su mu donele preokret.

Mančester Junajted - Aston Vila 2:2

Gosti su bolje otvorili utakmicu na "Old Trafordu", Vila je već imala gol prednosti u 11. minutu zahvaljujući odličnom šutu kapitena Griliša.

Marsijal je pokušao desetak minuta kasnije da izjednači, ali golman gostiju odlično reaguje.

Vila stiže i do svog drugog gola, ali je ipak pogodak Trezegea poništen zbog ofsajda. Junajted ponajviše preti preko Rašforda, koji pred sam kraj prvog dela igre stiže do gola. Pereira je odlično ubacio u šesnaest metara, engleski napadač se poklonio i smestio loptu iza Hitona u 42. minutu.

U nastavku, strelci oba gola prete, ali su golmani bili spremni, dok je Griliš zakasnio na pas u 63. minutu. A onda u 64. minutu Junajted stiže do vođstva, Lindelof pogađa za 2:1.
Ipak vođstvo je trajalo svega dva minuta, na drugoj strani Mings iz voleja izjednačuje na 2:2.

U nastavku je Marsijal još jednom pokušao, ali bez promene rezultata.

Lester Siti - Everton 2:1

"Lisice" su tražile nastavak dobre forme, ali ih je već u 23. minutu iznenadio Ričarlison svojim golom, sjajan udarac glavom Brazilca i vođstvo "karamela".

Desetak minuta kasnije smo videli kontroverznu situaciju, sudija je morao da se konsultuje sa VAR-om. Neće biti penala za domaće posle starta nad Čilvelom.

Domaći nisu uspeli da izjednače u prvom poluvremenu, ali jesu u drugom. U 68. minutu rezervista Ihenačo sjajno upošljava Vardija na drugoj stativi, Englez ne maši 1:1.

Pokušao je Vardi još par puta do kraja, ali promene rezulata nije bilo. A onda u 94. minutu Keleči Ihenačo preuzima ulogu heroja i donosi pobedu "lisicama".