"Petarda" Olimpijakosa, Đurđeviću ni minut

nedelja 05.11.2017.
16:40

Šampion Grčke zabeležio najubedljiviji trijumf ove sezone danas protiv fenjeraša Plataniasa.

Beta/AP Photo/Thanassis Stavrakis

Crveno-beli su već u drugom minutu načeli rivala, Pardo je bio strelac, a u narednih pola sata golman gostiju je oš dva puta buo prinuđen da vadi loptu iz mreže. Botia je dao drugi, a Sise treči gol.

Ansarifad je sa penala povisio na 4:0 sredinom drugog poluvremena, Platanas dva minuta pre kraja preko rezerviste Papanikolaua stiže do počasnog gola, ali je Pardo svojim drugim golom na utakmici u 90. minutu pobrinuo da na 'Karaiskakiju' pukne petarda - 5:1.

Uroš Đurđević
je ubedljivu pobedu Olimpijakosa ogledao sa klupe za rezerve, dok Jagoša Vukovića nije bilo ni u protokolu.

Za goste, koji će posle ovog ubedljivog poraza ostatu poslednji na tabeli, ceo meč je odigrao bivši fudbaler Javora Filip Stanisavljević.