Petarda Junajteda na Ibrinom debiju!

• Autor: Nikola Miloradović

• 30. jul 2016.

• 21:27

Nakon traljavog prvog poluvremena, "Crveni Đavoli" su se razgoropadili u drugom.

Ubedljiv trijumf Mančester Junajteda nad Galatasarajem u Geteborgu.

Slavili su izabranici Žozea Murinja sa čak 5:2, a golove su postizali Ibrahimović, Runi (2), Felaini i Mata za Junajted, odnosno Gumuš i Bruma za Galatu.

Odlično je odigrao i Antonio Valensija koji je upisao tri asistencije.

Za koga se Murinjo odlučio od starta susreta pogledajte OVDE, dok je Rejkerink izveo sledećih 11: Muslera, Balta, Čeđu, Ozetkin, Karole, Džemaili, Inan, Lines, Snajder, Bruma i Gumuš.

Najpre je poveo Junajted, a nakon samo 190 sekundi u dresu "Crvenih Đavola", gol je postigao Zlatan Ibrahimović.

Na koji način je Ibra oduševio navijače Junajteda, pogledajte OVDE.

Potom je Gumuš nakon loše reakcije odbrane centaršut Veslija Snajdera pretvorio u pogodak za izjednačenje.

Da stvari budu još gore po Junajted do pauze, postarao se Bruma koji je preokrenuo rezultat u korist turskog tima u 40. minutu.

Napravio je nekoliko izmena Murinjo na poluvremenu, a umesto Ibrahimovića je u igru ušao Rašford.

Izjednačenje je doneo kapiten Runi u 55. minutu, a samo dva minuta nakon toga je Muslera srušio Rašforda za jedanaesterac, a nešto više o tome pročitajte OVDE.

Pogodio je sa "kreča" Runi i tako upisao svoj drugi pogodak na meču. Poveo je Junajted ponovo.

Na 4:2 je povisio Maruan Felaini, a konačnih 5:2 je postavio Huan Mata na asitstenciju Majkla Kerika.

Sve golove sa susreta možete pogledati OVDE.