Pešić u nadoknadi sprečio novi poraz Al Itihada

nedelja 02.12.2018.
21:35

Najbolji strelac Super lige Srbije iz prethodne sezone upisao je drugi gol u dresu Al Itihada. Pešić u nadoknadi sprečio novi poraz svog tima.

Beta/Branislav Božić/Mo

Dolazak Slavena Bilića na klupu Al Itihada nije doneo previše ovom klubu iz Saudijske Arabije, pošto nakon 11 utakmica u prvenstvu i dalje nalaze na poslednjem mestu.

Al Itihad je danas ugostio Al Hazem i remizirao 2:2 (0:1) zahvaljujući golu Aleksandra Pešića u sudijskoj nadokandi.

Gosti su imali dva gola prednosti, nadu domaćima vratio je Romaninjo u 59. minutu, a onda je bivši napadač Crvene zvezde ušao sa klupe i u prvom minutu nadoknade pogodio za izjednačenje.

Aleksandru Pešiću ovo je bio tek drugi gol od dolaska u Al Itihad. Prethodni je postigao krajem oktobra u porazu od Al Hilala.

Al Itihad je tako posle četiri uzastopna poraza zabeležio remi, ali to neće biti dovoljno za beg sa poslednje pozicije koju zauzima sa samo tri osvojena boda.