"Perle" Banege i Mesija - Ne zna se koji je gol lepši!

utorak 11.08.2015.
21:06

Duel Barselone i Sevilje u Superkupu Evrope otvoren je na spektakularan način, golovima Enera Banege i Lionela Mesija iz slobodnih udaraca koji su izvedeni na maestralan način.

BETA/AP Photo/Shakh Aivazov

Tri gola pala su već posle 15 minuta igre u utakmici Superkupa Evrope a da Barselona i Sevilja praktično nisu uputili nijedan udarac iz igre.

Već posle sedam minuta na semaforu "Dinamo Arene" u Tbilisiju pisalo je 1:1 zahvaljujući dvema majstorijama Enera Banege i Lionela Mesija, a onda je drugonavedeni izveo još jednu majstoriju.

Argentinci su se postarali da utakmica Superkupa Evrope bude otvorena na spektakularan način pa se sa pravom postavlja pitanje koji od tri postignuta gola je lepši.

Ener Banega pogodio je mrežu Mark Adrea Ter Štegena posle samo 158 sekundi igre a nepuna četiri minuta kasnije Lionel Mesi je na gotovo identičan način doneo izjednačenje Barseloni.

Serija pogodaka iz slobodnih udaraca nastavljena je u 15. minutu nakon još jednog udarca Lionela Mesija. Za razliku od izjednačujućeg gola ovde je i nešto lošija intervencija golmana Beta uticala na to da as Barselone donese prednost svom timu.

Pogledajte majstorije Banege i Mesija i sami procenite koja vam se najviše sviđa.