subota 20.04.2019.
20:24

Poslednji meč dana u Premijer ligi protekao u znaku fudbalera Njukasla.

EPA/PETER POWELL

Današnji program u engleskoj Premijer ligi zaključen je utakmicom između Njukasla i Sautemptona, koju je domaći tim dobio sa 3:1 i definitivno ušao u ''mirnu luku'' u završnici sezone.

Glavna uloga u ovom meču pripala je španskom internacionalcu Ajozeu Perezu, koji je večeras sjajno odigrao i postigao sva tri pogotka za ''Svrake'', koji su upisali drugu pobedu u nizu.

Rezultatom 2:0 ušlo se u drugo poluvreme, a nadu gostima vratio je Lemina, snažnim i preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora u 59. minutu.

Njukasl sada ima 41 bod, daleko je od opasne zone, a Sautempton je ostao na 36 bodova i još uvek nije obezbedio opstanak.

OVDE pogledajte izveštaj sa ostalih današnjih mečeva, među strelcima je bio i naš Aleksandar Mitrović.