Pep i Murinjo se smejali, furiozan finiš prvog dela derbija!

• Autor: Vladimir Stojanović

• 10. decembar 2017.

• 18:20

O čemu su razgovarali videćemo, ali retko je videti ovakve situacije. Siti bolji u prvom delu, ali nema prednost na poluvremenu, 1:1...

Murinjo i Gvardiola su veliki rivali, pa je mnoge iznenadio detalj iz prvog poluvremena, kada je Pep prišao Murinjo tokom prekida u kome je Roho napravio prekršaj, ali i dobio povredu glave.

Nešto mu je rekao, Murinjo se nasmejao, slika je obišla svet.

Ali nekoliko minuta kasnije se Murinjo namrštio, bolja igra Sitija se isplatila, oni su došli da napadnu, Junajted se branio, primio gol ipak na neočekivan način, iz kornera. Naime, posle skoka Kompanija, lopta se odbila do Davida Silve koji je iz neposredne blizine savladao zemljaka De Heu.

Ipak, u nadoknadi prvog poluvremena, lopta je preletela ceo kazneni prostor, loša odbrana Sitija je dozvolila Rašfordu za izjednači do poluvremena, 1:1, zabavnih deset minuta u finišu prvog dela...