Penal pravi razliku, praznik za muške oči nije zbog fudbala! (POLUVREME)

subota 01.06.2019.
21:49

Ne toliko zbog kvalitetnog izdanja igrača dva tima, očigledno...

Epa/Nigel Roddis

Fudbaleri Liverpula vode nakon prvih 45 minuta u finalu Lige šampiona pošto vode protiv Totenhema u Madridu rezultatom 1:0.

Samo što su fudbaleri krenuli sa centra usledio je veliki šok za Sparse, Sisoko je igrao rukom u sopstvenom kaznenom prostoru, pa je Skomina pokazao na penal.

Siguran sa bele tačke bio je Mohamed Salah u drugom minutu meča.

Usledio je potom veoma miran period utakmice u kojem je Totenhem imao nešto veći posed lopte, ali su "Redsi" i dalje nastojali da budu konkretniji sa loptom u nogama.

Do kraja poluvremena nismo videli previše uzbuđenja osim pokušaja Robertsona sa distance, a najzanimljiviji detalj nakon gola je svakako prekid utakmice zbog upada jedne navijačice na teren.

Nije se ni moglo očekivati više u prvom delu meča jer je ulog preveliki, ali nema sumnje da nas očekuje dosta bolji nastavak utakmice.