Pavlović u ''minusu'', Karabagov veliki korak ka evropskoj eliti!

utorak 15.08.2017.
20:06

Završena je prva utakmica večerašnjeg programa u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Epa/Anders Kjaerbye

Odigrana je u Azerbejdžanu, gde je domaći Karabag sa 1-0 savladao ekipu danskog Kopenhagena.

Pred prepunim tribinama stadiona ''Tafik Bahramov'', gol odluke postigao je Madatov u 25. minutu utakmice.

Naš reprezentativni napadač Andrija Pavlović bio je u startnoj postavi Kopenhagena, ali nije imao svoje veče kada je efikasnost u pitanju. Na terenu je proveo 74 minuta, kada ga je zamenio Kipranin Sotiriu.

Takođe, starter kod gostiju je bio i Uroš Matić, koji je u veznom redu danskog šampiona odigrao svih 90 minuta.

Ostale večerašnje utakmice igraju se od 20:45h, a u centru pažnje je duel Hofenhajma i Liverpula.