Paunović upoznao Drogbu - Majstorija legendarnog napadača!

• 17. april 2016.

• 15:26

Ekipa Čikaga koju sa klupe predvodi naš Veljko Paunović, sinoć je pretrpela i drugi poraz ove sezone u MLS ligi.

U šestoj utakmici od početka sezone, ekipa Paunovićevog Čikaga poražena je sinoć na svom terenu od ekipe Montreal Impakta rezultatom 2:1.

Ekipa Veljka Paunovića je prvo poluvreme rešila u svoju korist, pošto je Igboananike na isteku prvih pola sata igre doneo prednost domaćima, ali je nastavak meča pripao gostima.

Preokret je najavio Didije Drogba, prva zvezda Montreala, koji je u 56. minutu, samo šest minuta pošto je ušao u igru, majstorskim udarcem petom matirao golmana Lampsona - 1:1.

Odluka o pobedniku doneta je u nadoknadi vremena, kada je Pjati pogodio za trijumf Montreala - 1:2.

U prilogu su golovi sa ove utakmice, a Čikago će narednu odigrati 30. aprila protiv DC Junajteda.