subota 24.10.2020.
17:57

Lider Čempionšipa učvrstio svoje mesto.

Twitter/@ReadingFC

Veljko Paunović je ostvario još jednu pobedu u sedmom kolu Čempionšipa gde je njegov Riding savladao Roteram sa 3:0.

Domaćin je stigao do prednosti u 41. minutu golom Jakua Meitea, da bi isti fudbaler u 79. osigurao pobedu ekipi sa stadiona Madejski. Konačan rezultat postavio je Žoao u trećem minutu nadoknade vremena.

Riding ponovo nije primio gol na jednoj prvenstvenoj utakmici, sa gol-razlikom 10:1 nalazi se na čelu tabele sa 19 osvojenih bodova, pet više od Bristol sitija.

Ranije danas, Votford je remizirao sa Bornmautom posle primljenog gola u poslednjim trenucima meča, pa se ekipa Vlade Ivića nalazi na deobi drugog mesta sa gorepomenutim Bristol sitijem.

Ako se po jutru dan poznaje, berićetna sezona za srpske stručnjake je pred nama.