Autor: Beta Beta
subota 06.12.2014.
23:28
Izvor: Beta

Fudbaleri Torina i Palerma odigrali su večeras nerešeno 2:2 u poslednjoj subotnjoj utakmici 14. kola italijanske Serije A.

Beta/AP Photo/ Massimo Pinca

Poslednja subotnja utakmica 14. kola italijanske Serije A završena je podelom bodova pošto su Torino i Palermo remizirali rezultatom 2:2 (1:2).

Golove pogledajte OVDE!

Palermo je protiv Torina dva puta stizao do prednosti, ali je domaćin ipak oba puta usepo da izjednači i na kraju osvoji bod.

Sterelci za Palermo bili su Luka Rigoni u 16. minutu i Paulo Dibala u 43. Golove za Torino postigli su Džosep Martines u 35. i Kamil Glik u 63 minutu.

Palermo je zadržao 11. mesto u Seriji A i sada ima 18. bodova, dok je Torino 15. sa 13.

Ranije danas Roma i Sasuolo odigrali su nerešeno 2:2, a oba gola za "Vučicu" postigao je Adem Ljajić.