• 29. januar 2012.

• 17:01

Inter se spotakao u Lećeu, sad su na -9 u odnosu na Juve. Lacio odličan u Veroni, Roma samo do boda protiv Bolonje. Đenova srušila Napolitance...

Inter je doživeo veliki udarac u Lećeu. Ono što su Salentini propustili protiv Milana i Juventusa, naplatili su "Neroazurima".

Sve slabosti Ranijerijevog tima su isplivale danas, a Leće je ostvario važnu pobedu golom Đakomacija, na centaršut Masima Oda. Sada Inter kasni za Juventusom devet bodova i teško će uspeti da se vrati u trku za titulu.

Ni Roma nije uspela da slavi, Bolonja je odnela bod iz Rima. Di Vajo je prevario Žuana i doveo Emilijane do prednosti, ali je nekoliko minuta kasnije Pjanić poravnao.

Lacio igra sjajno na strani, Ernanes je već posle dvadesetak minuta načeo "Leteće magarce" u Veroni, a do ubedljive pobede Rimljane je doveo Klose.

Hrvat Budan je sa dva gola doveo Palermo do pobede protiv slabe Novare u kojoj je zamenjen Radovanović. I Ćezena je pretrpela udarac u borbi za opstanak, odlučio je autogol Rosija u poslednjih 15 minuta. Atalanta je tako stigla do prve pobede u poslednja dva meseca.

Sjajan meč gledali smo pod Lanternom.

Đenova je sa Jankovićem u timu vodila sa 3:0, u prvom delu Palasio sjajnim golom i Đilardino su doveli domaće do prednosti. Nakon toga je u drugom poluvremenu Palasio još jednim golom povećao vođstvo Đenovljana.

Međutim, Kavani i Laveci su smanjili na 3:2, do kraja opsada gola domaćina, Frej je spasao pobedu u nadoknadi vremena sa dve sjajne intervencije.

Leće - Inter 1:0
Kjevo - Lacio 0:3
Palermo - Novara 2:0
Đenova - Napoli 3:2
Roma - Bolonja 1:1
Fiorentina - Sijena 2:1
Juventus - Udineze 2:1
Katanija - Parma 1:1