subota 14.04.2018.
20:07

Fudbaleri Fulama ugostili su Brentford u okviru 43. kola Premijer lige, poveli su sredinom drugog dela igre, strelac naravno Aleksandar Mitrović.

Twitter/FulhamFC

Ekipa Slaviše Jokanovića povela je u duelu sa Brenfordom na "Krejven Kotidžu", gol je postigao nezaustavljivi Mitrović.

U prvom delu nije bilo golova, ali ni previše uzbuđenja, a onda nakon 25 minuta igre u nastavku, na scenu stupa srpski napadač.

Johansen mu je poslao loptu na ivicu kaznenog prostora, a napadač Njukasla na pozajmici u Fulamu sjajno plasira loptu iza leđa golmana gostiju za 1:0.

Bio je to njegov čak 10. gol u dresu Fulama u Čempionšipu, na njegovom tek 14. nastupu, 12. put našao se u startnih 11.

Gol pogledajte OVDE.

Ako Fulam do kraja upiše trijumf, ostaće na poziciji broj dva, koja direktno vodi u Premijer ligu, sa bodom više od Kardifa, koji je nešto ranije danas slavio, ali i utakmicom više od velškog tima.