subota 12.10.2019.
23:41

Iako ovaj Đurđevićev gol nije praktično ništa nije značio njegovom timu...

Screenshot/YouTube

Ovog vikenda se u španskoj Segundi igra jedanaesto kolo, a ekipa Sportinga iz Hihona je upisala četvrti poraz od početka sezone.

Sporting je večeras na svom terenu poražen od Alkorkona sa 3:1 i tako ostao tek na 16. poziciji na tabeli.

Gosti su već u prvom poluvremenu reili pitanje pobednika, kada su golovima Aribasa, Stoičkova i Boatenga poveli sa 3:0.

U nastavku, srpski napadač Uroš Đurđević je u nadoknadi vremena uspeo da ublaži poraz Sportinga, postavivši konačnih 3:1.

Iako taj gol ništa nije promenio, španski komentator je Đurđevićev gol doživeo kao da je maltene bio gol za titulu. Ali, to je ta prava fudbalska strast koja na ovim prostorima nedostaje...

OVDE pogledajte Đurđevićev gol i uživajte u komentaru. Dopašće vam se čak iako ne znate ni reč španskog.