Ovo je već bolje, Romanjoli i Suso spasili Montelu!

nedelja 05.11.2017.
22:38

Milan je slavio na gostovanju u Ređo Emiliji golovima Alesija Romanjolija i Susa.

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Ekipa Milana danas je zaigrala sasvim solidno i slavila je protiv Sasuola u gostima sa 0:2 (0:1).

Počelo je slobodnim udarcem Susa, ali je Konsilji uspeo da spasi svoj gol, a nakon toga nije bilo previše prilika sredinom prvog poluvremena.

Onda je usledio taj 39. minut, prvo je Nikola Kalinić šutirao, ponovo je dobro odbranio Konsilji, a onda je nakon kornera i centaršuta Čalhanoglua najviši u skoku bio Romanjoli i postigao je prvi gol na meču za 1:0.

U drugom poluvremenu je ponovo Milan bio bolji rival, a Sasuolo skoro da nije dolazio do gola Donarume koji danas skoro da nije imao posla.

U 67. minutu je sve bilo rešeno, Suso se odlučio na solo prodor, uspeo je da šutira levicom, pogodio je gornji desni ugao golmana domaćih za 0:2.

Moglo je da bude još golova u mreži Sasuola, ali fudbaleri Milana su bili dekoncentrisani u završnicama akcija.

Nakon 12 odigranih kola, Milan ima 19 bodova i nalazi se na 7. mestu, dok je Sasuolo na 17. mestu sa samo 8 bodova i predstoji im borba za opstanak, po svemu sudeći.

Standings provided by Sofascore LiveScore

12 Komentara

jv
Monday, 06.11.2017
15:45

Ništa posebno, Andre Silva mora da igra, Kalinić pojma nema, a o treneru neću, suvišno je. Kada nas Napoli iznadima dobiće otkaz.

MJ 7
09:26

Solidna igra. Na momente Milan djeluje kao odlicna ekipa,a isto tako nekad kao ekipa koja se bori za opstanak. Opet Montela forsira Kalinica ,Andre Silva bi svaku onu sansu pretvorio u gol. Bonuci odlicno odigrao utakmicu. Forza Milan...

po cetvrtu zvjezdicu
13:32

ooo moj pozdrav nije te bilo dugo dugo vec si mi falio Eto Milan dobio ti si se pojavio Ljepo ljepo

MJ 7
14:40

Jeste, bas ljepo ljepo od mene. Eto ti meni bas ni malo nisi falio. Pozdrav.

23:53

Kao i sto sam najavio pre neki dan na neku vest o Milanu, Montela ne mora da brine, rutinski cemo dobiti Sasuolo, zrela partija Milana, disciplina, odgovornost sve na visokom nivou, ali naravno Sasuolo nikakav reper nije.Monteli i pored trijumfa treba dati otkaz, neka sok terapija, ne bi bila losa pred Napoli, mada realno tamo nema sta da trazimo pa sve da Konte dodje.Kalinic ne sme da bude prvi spic Milana, a pogotovo da bude nedodirljiv, lik igra svaku tekmu 90min, a apsolutno nista ne pokazuje, nije konkretan, ne ulazi u sanse, jedino se dosta krece, veliki minus odlazak Bake a dolazak Kalinica nikakav plus izuzev toga sto se vise krece Kalinic, ali sta ocekivati od Montele drugo nego jedan takav potez.Ide se dalje, posle Napolija sledi serija laksih meceva uslovno receno.

MARCO NICO
23:48

Eh, ovo je tek za nijansu bolje, smesan je Sasuolo poprilicno. Paperuma, Romanjoli i Suso i jesu jedini igraci koji su trebali da prezive tranziciju, a, sa novim igracima smo trebali odmah da dovedemo i novog trenera koji ce koristiti citav potencijal i nece sikanirati Musakia i Silvu koji su mozda u glavama vec i na izlaznim vratima, sad cemo da puknemo od Napolija i tako u krug sa novim ultimatumima i trosenjem nerava, kose i dzigerice...