Ovo je svima promaklo, ŽESTOK sukob Kontea i igrača Sevilje, "čekaju se napolju"?!

petak 21.08.2020.
22:15

Antonio Konte je naseo na provokaciju, pa je opomenut od strane sudije.

EPA-EFE/Dean Mouhtaropoulos

Bio je 17. minut, rezultat 1:1, a Inter je tražio penal nakon igranja rukom Dijega Karlosa u kaznenom prostoru. Konte je bio prilično besan, a onda mu se Banega uneo u lice.

"Dosta više, moraš da umukneš!"
, rekao je Banega Konteu.

Nije se Argentinac zaustavio na ovome, Gazeta je primetila situaciju u kojoj je Banega vukao samog sebe za kosu i gledao u Kontea, očigledno provocirajući ga jer je presađivao kosu.

"Čekam te napolju", rekao mu je Konte, a onda ga je sudija upozorio.

baner

2 Komentara

crno-crveno
Friday, 21.08.2020
23:02

Pa i neka je rekao konteu ovaj poraz je njegova krivica ne lukakua.
Svo vreme se konte nesta dere na sudije i nesta trazi.
Iskreno inter bolji ali jednostavno za ovaj inter konte nije. Inter ima igrace da bas igra ofanzivno ali konte ne ume da napadne rezultat. Kod 2:2 inter da je napao deset minuta pregazio bi sevilju ali ne konte ceka i ceka dok im ga sevilja ne zavuce i posle uvodi 3 igraca. Mogao je i deset kad je na 15 min do kraja i golom zaostatka ekipa se demoralise nema tu napadanja.