Ovako Mitar odgovara kritičarima! Bravo!

subota 20.09.2014.
21:58

Aleksandar Mitrović je posle kritika koje je prethodnih dana dobijao u belgijskim medijima, večeras reagovao na pravi način - novim golom u novoj pobedi Anderlehta u šampionatu Belgije.

Beta/AP Photo

Ekipa Anderlehta se ponovo izdvojila na čelu tabele šampionata Belgije, posle večerašnje pobede na svom terenu protiv Serkl Briža, a ponovo je značajan doprinos trijumfu dao naš napadač Aleksandar Mitrović.

Anderleht je slavio rezultatom 3-2, a upravo je popularni Mitar već u šestom minutu ''načeo'' goste, postigavši vodeći gol, kojim je poveo svoj tim ka petom trijumfu u osam odigranih kola.

Doduše, deset minuta kasnije gosti su izjednačili, ali je u finišu prvog poluvremena Suarez vratio prednost Anderlehtu.

Sve dileme oko pobednika rešio je Nahar u 80. minutu, da bi poraz Serkl Briža ublažio Kabananga u samom finišu, za konačnih 3:2.

Mitrović je večeras na terenu proveo 82 minuta, trener ga je izveo iz igre posle trećeg gola domaćih.