Ovaj čovek je nezaustavljiv - Poljska senzacija nastavlja teror, ali su "Grifoni" u problemu

nedelja 07.10.2018.
13:25

Đenova je u osmom kolu Serije A dočekala Parmu.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Na "Luiđi Ferarisu" su Đenovljani ugostili "Mlekadžije", a nakon 45 minuta igre gosti vode sa 1:3.

Poveli su "Grifoni" već u šestom minutu, a strelac je bio neverovatni Krištof Pjatek.

Poljak koji je letos stigao iz Krakovije u Đenovu, postigao je svoj deveti gol u Seriji A ove sezone, 13. na osam takmičarskih nastupa.

Ovoga puta je sjajno glavom zahvatio loptu nakon centaršuta sa leve strane i matirao golmana Parme za 1:0.

Ipak, to što je on u strašnoj formi, ne znači da je i Đenova, Parma u narednih 25 minuta postiže tri gola i dolazi do velike prednosti.

Najpre je u 16. minutu poravnao Rigoni, 10 minuta kasnije Siligardi donosi preokret "Mlekadžijama", da bi u Ćeravolo u 30. minutu postigao i treći gol za goste.