• Autor: Milovan Longinov

• 26. septembar 2016.

• 17:52

Portugalac je teško prihvatio izmenu na meču protiv Las Palmasa, a španski mediji otkrivaju nove detalje.

Kristijano Ronaldo je u remiju sa Las Palmasom zamenjen 20 minuta pre kraja, kada je njegov tim poveo sa 2:1. Ipak, do kraja meča Arauho je uspeo da izjednači rezultat za konačnih 2:2 što je bio drugi uzastopni remi Reala u Primeri.

Španske televizije nisu propustile da snimaju Ronalda prilikom izlaska i posle toga, a sa njegovih usana pročitane su čak i žestoke psovke ''Hijo de puta'' (Ku**in sine), potom ''su puta madre'', kao i portugalsku psovku ''Foda se'', koja je takođe veoma pogrdna.

Kada je izlazio sa terena Ronaldo je Zidanu rekao ''Razočarao si me'', na šta mu je trener odgovorio ''Smiri se Kris, potreban ti je odmor, igraćeš 90 minuta protiv Dortmunda''.

Kasnije, dok je sedeo na klupi, Ronaldo je vikao ''20 minuta, 20 minuta!'', aludirajući na to koliko je još vremena ostalo do kraja kada je napustio teren.

Podsetimo, španski mediji već uveliko pišu da je odnos između Ronalda i Zidana narušen i da bi ovo mogao da bude problem u svlačionici, naročito ako Real u skorije vreme zabeleži još neki kiks.

Inače, ne treba zaboraviti ni da je Ronaldo vrlo verovatno nezadovoljan i činjenicom da je ove sezone postigao svega dva pogotka, po jedan u Primeri i Ligi šampiona, i da su mu Luis Suarez i Lionel Mesi već odmakli.