Opasno se zakuvalo u Čempionšipu!

• Autor: Boban Filipović

• 07. mart 2015.

• 20:01

Nakon nekompletnog 36. kola drugog po snazi takmičenja u Engleskoj, četiri vodeće ekipe imaju isti broj bodova!

Vodiće se velika borba za promociju u Premijer ligu, u to nema nikakve sumnje.

Bornmut, Derbi, Votford i Midlsbro imaju po 66 osvojenih bodova, petoplasirani Norič ima jedan manje, na poslednjoj poziciji koja vodi u plej-of je Brentford sa 62 boda, Ipsvič i Vulverhempton takođe vrebaju.

Votford je danas propustio priliku da ode na čelo tabele. Ekipa koju predvodi srpski stručnjak Slaviša Jokanović remizirala je u gostima kod Volvsa, rezultat je bio 2:2, domaćin je dva puta vodio, oba tima su ostala sa igračem manje.

Priliku da se odlepi imao je i Derbi. 'Ovnovi' su do 93. minuta imali dva gola prednosti protiv Birmingema na svom terenu, na kraju su uzeli samo bod, završilo se 2:2. Nikola Žigić je ceo meč presedeo na klupi za rezerve.

Čarlton Atletik nastavlja da pruža sjajne partije, danas je nakon preokreta odneo ceo plen sa gostovanja Kardifu (1:2). Marko Dmitrović čuvao je mrežu gostiju iz Londona u drugom poluvremenu.