Ono što nije uspeo Partizan, večeras je uradio - Černomorec!

nedelja 15.10.2017.
20:24

Oni su uspeli da se izbore sa ''najopasnijim'' rezultatom i osvoje vredne bodove.

Beta/AP Photo/Darko Vojinovic

Veliko iznenađenje u šampionatu Ukrajine - kijevski Dinamo večeras je doživeo prvi poraz u 11 odigranih mečeva, i to od ekipe koja je do sada samo jednom trijumfovala!

Černomorec je večeras zablistao na svom terenu protiv favorizovanog rivala i na kraju slavio rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme je bilo ključno za ishod ovog meča, domaći su poveli sa 2:0 golovima Kovaleca i Koblenka, ali za razliku od Partizana u Ligi Evrope, nisu dozvolili preokret Dinama u nastavku meča.

Ponovo je trener Kijevljana Oleksandr Hackevič pokušao uvođenjem Besedina i Moraeša da trgne svoju ekipu, ali jedino što su do kraja uspeli, to je da samo ublaže poraz, golom Kraveca u 79. minutu.