subota 23.12.2017.
21:47

Jedan od fudbalera o kome se spekuliše kao mogućem pojačanju Partizana potvrdio svoju odličnu formu.

EPA/YURI KOCHETKOV

Petar Škuletić ponovo je bio strelac za ekipu Genčlerbirligija. U meču 17. kola turske Superlige, srpski internacionalac je postigao vodeći gol u duelu sa domaćim Bursasporom.

Njegov gol iz 52. minuta možete da vidite u prilogu, baš kao i izjednačujući pogodak Titea trinaest minuta kasnije za konačnih 1:1.

Ovo je treći uzastopni remi Genčlerbirligija u Superligi, a posle 17 kola Škuletićev tim se nalazi na pretposlednjem mestu sa 14 bodova. Bursa je u sredini tabele sa 25 bodova.

Prilika je da se ujedno podsetimo i Škuletićevog fenomenalnog pogotka od pre 20 dana protiv Sivaspora. Tu majstoriju možete da vidite OVDE.