Omladinci Reala uzeli titiulu golom u 6. minutu nadoknade!

četvrtak 06.04.2017.
12:41

Omladinski sastav aktuelnog prvaka Evrope stigao je do titule zahvaljujući pogotku u šestom minutu nadoknade vremena.

adidas.com/football

Kolo pre kraja šampionata za omladince fudbaleri Real Madrida matematički su osigurali prvo mesto na tabeli i titulu prvaka.

Omladinski sastav Real Madrida savladao je Hetafe sa 2:1 u pretposlednjem kolu, a pobednički gol za "Los Blankose" postigao je Alehandro Sotiljos u 96. minutu susreta.

Mladog fudbalera Real Madrida kao da je zaposeo duh Serhija Ramosa, pošto je golom glavom u nadoknadi doneo trofej svom klubu.

Selekcija koju sa klupe predvodi Hose Marija Gutjerez poznatiji kao Guti ostvarila je 22 trijumfa, 5 remija i 2 poraz u tekućoj sezoni i sa 71 bodom kolo pre kraja overila titulu.