subota 13.01.2018.
19:03

Puleni Rudija Garsije su naneli Renu treći poraz u nizu.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Prva utakmica subotnjeg programa 20. kola Lige 1, u kojoj su megdan delili Ren i Olimpik Marselj završena je rezultatom 0:3.

Sredinom prvog poluvremena Tovan je imao veliku priliku da dovede goste u vođstvo, promašio je penal, ali se sedam-osam minuta kasnije iskupio asistencijom za Žermena, pa bivši kapiten Monaka donosi prednost Olimpiku.

Do odlska na odmor prednost je duplirana, Žermen je ovog puta bio u ulozi asistenta, strelac je bio Sanson.

Rezultat 0:2 je bio na snazi do samog finiša meča, kada Florian Tovan postiže novi gol posle asistencije Luisa Gustava i potvrđuje da se nalazi u sjanoj formi.

Ovakav iskod meča nije mnogo promenio stavri, Olimpik je ostao četvrti, a Ren u sredini tabele.