20:23

Naš internacionalac golom doprineo novom trijumfu šampiona Grčke.

EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU

Prvenstvo Grčke ulazi u samu završnicu, ali šampion se već zna.

To je ekipa Olimpijakosa, koja je danas upisala 27. pobedu u 35 odigranih prvenstvenih mečeva.

Crveno-beli iz Pireja su kao gosti savladali OFI na Kritu sa 3:1, a značajnu ulogu imao je i naš Lazar Ranđelović koji je odigrao svih 90 minuta.

Olimpijakos je poveo u 10. minutu iz penala, koji je uspešno realizovao Fortunis, a prednost je duplirana u 28. minutu, kada je i Ranđelović savladao golmana domaćih, preciznim udarcem iskosa sa desne strane.

Kada je Fortunis u 61. minutu postigao svo j drugi gol i povidio na 3:0, postalo je janso da se do kraja pitanje pobednika neće postavljati, a u samom finišu OFI je preko Delijanidisa stigao do počasnog gola - 1:3.

Sve golove možete da pogledate OVDE.

Olimpijakos sada ima 88 bodova, čak 17 više od PAOK-a koji večeras gostuje AEK-u u Atini.