utorak 30.07.2019.
22:34

Atinjani lako izašli na kraj sa iskusnim Česima.

Epa/Panagiotis Moschandreou

Posle 0:0 u prvoj utakmici u Plzenju, Olimpijakos je večeras pred svojim navijačima uspeo da slomi otpor češkog predstavnika.

U revanšu, 4:0 za crveno-bele iz Pireja, koji će u trećem kolu kvalifikacija igrati protiv turskog Bašakšehira.

Gosti su odolevali sve do 51. minuta, kada je Giljerme postigao vodeći gol na asistenciju Valbuene, i od tog trenutka sve je postalo lakše za Atinjane.

Gerero je u 70. minutu duplirao prednost, a kada je Reznik tri minuta kasnije postigao autogol, sve dileme oko plasmana u sledeću rundu bile su rešene.

Do kraja, u 82. minutu Semedo postavlja konačnih 4:0, a par minuta kasnije priliku da zaigra dobio je i Lazar Ranđelović, doskorašnji fudbaler Radničkog iz Niša.

Svetozara Markovića i Jagoša Vukovića zbog povreda večeras nije bilo u protokolu.