Odbrana Reala bez oduzete lopte u prvom poluvremenu

sreda 06.04.2016.
22:03

Zanimljiv, ali i sramotan podatak za odbranu koja želi da se okiti zlatnom medaljom na kraju Lige šampiona.

Beta/AP Photo/Michael Sohn

Neverovatan podatak kada se radi o Real Madridu.

Ekipa koju sa klupe predvodi Zinedin Zidan večeras u Nemačkoj ne liči na onu koja je pobedila Barselonu u prethodnom meču, nakon prvog poluvremena je gubila sa 2:0 golovima Rodrigeza iz penala i Arnolda.

Podatak koji govori kako je odbrana Real Madrida danas igrala jeste sledeći:

Fudbaleri Real Madrida koji igraju u odbrani (Ramos, Pepe, Danilo i Marselo) nisu uspeli da oduzmu protivničkim igračima niti jednu loptu u duelima 1 na 1.