Objavljen sastav Reala za finale, drama u borbi za treće mesto!

nedelja 18.12.2016.
10:32

Danas se u Japanu završava klupsko svetsko prvenstvo, a u borbi za titulu će se od 11:30h po našem vremenu sastati Real Madrid i domaća Kašima. Treće mesto osvojio kolumbijski Atletiko Nasional.

Beta/AP Photo/Shizuo Kambayashi

Oko sat vremena pre početka finalne utakmice sa Kašimom, objavljena je startna postava Real Madrida.

Kada su Madriđani u pitanju, Zinedin Zidan je napravio jednu izmenu u odnosu na tim koji je počeo meč za treće mesto protiv meksičke Amerike, a koji je Real dobio sa 2:0.

Pogađate i koja je promena u pitanju - Serhio Ramos će zauzeti svoje mesto u startnih jedanaest, a Naćo se preselio na klupu za rezerve.

Sastav Reala možete da vidite u prilogu, a kao uvertira ovom duelu, odigran je i meč za treće mesto, u kojem je Atletiko Nasional savladao Klub Ameriku tek posle penal serije.

U regularnom toku meča rezultat je bio 2:2, a na ''penal ruletu'' bolje se snašla ekipa Atletiko Nasionala, koja je na kraju slavila sa 4:3.

Inače, posle prvih pola sata nije delovalo da će ovaj meč imati dramatičnu završnicu, pošto je Atletiko autogolom Samudija u šestom i pogotkom Gere dvadeset minuta kasnije, poveo sa 2:0.

Nadu Americi dao je Arojo u 38. minutu, a na 2:2 izjednačio je Peralta u 66. minutu iz jedanaesterca.

U prilogu možete takođe da pogledate i odlučujuću penal seriju sa ove utakmice.