Novi udar na Srbina, Sergej je ''lažni talenat''?!

nedelja 07.10.2018.
15:49

Lacio dobio prvo poluvreme protiv Fiorentine, ali naš reprezentativac je i dalje na udaru navijača.

EPA-EFE/GIANNI NUCCI

Navijači Lacija već su izgubili strpljenje čekajući da se Sergej Milinković-Savić i Luis Alberto vrate u prošlosezonsku formu.

Sumnje u kvalitete i jednog i drugog postaju sve izraženije, a kulminacija je usledila pred današnju utakmicu između Lacija i Fiorentine.

Sergej je ovu utakmicu započeo od prvog minuta na terenu, Luis Alberto šansu da zaigra čeka sa klupe, a i jednog i drugog navijači su ''počastili'' transparentom da su - ''lažni talenti''.

Inače, Lacio je prvo poluvreme protiv Fiorentine dobio sa 1:0, uz dosta nervoze i oštrih startova, a na gol se čekalo do 37. minuta, kada je Ćiro Imobile posle kornera uspeo da savlada golmana Lafonta.