Novi šamar Kvins Park Rendžersu!

• 01. oktobar 2012.

• 23:07

Ni posle šest kola u Premijer ligi, Kvins Park Rendžers nema nijedan trijumf. Novi udarac ovaj tim je doživeo večeras na svom terenu od Vest Hema.

U poslednjoj utakmici šestog kola Premijer lige, Vest Hem je večeras kao gost savladao domaći Kvins Park Rendžers rezultatom 2:1.

Već od samog starta loše je krenulo po domaće. U trećem minutu Žarvis je iskoristio konfuziju u odbrani domaćih i sa nekoliko metara iskosa sa leve strane poslao loptu u mrežu nesigurnog Cezara.

Sličan epilog i u 35. minutu. Ponovo centaršut sa desne strane, ponovo je odbrana ''Rendžersa'' nesigurna, a golman Cezar ponovo loše reaguje na udarac iz slične pozicije. Ovog puta strelac je bio Vaz Te.

Nastavak meča doneo je očekivano, ofanzivnu igru domaćih, koji su želeli što pre da se rezultatski vrate u igru. To im je uspelo u 57. minutu, kada je Tarabt smanjio na 2:1.

Poslednjih pola sata obilovalo prilikama, ugklavnom pred golom gostiju, ali je i Kerol u samom finišu mogao da donese ubedljiviju pobedu ''Čekićarima''.

Ostalo je 2:1, a posao QPR-u bio je još više otežan posle isključenja Dijakitea zbog dva žuta kartona u 75. minutu.

Ovo je već četvrti poraz Kvins Park Rendžersa, pa posle šest kola je i dalje na poslednjem mestu sa samo dva boda. Vest Hem je već sakupio 11 i nalazi se na deobi petog mesta.