Novi remi Viljareala

• 28. april 2012.

• 23:56

''Žuta podmornica'' je ponovo dovela u pitanje opstanak u Primeri, posle večerašnjeg remija sa Osasunom, uz iznenađujuću pobedu Hihona.

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 35. kola Primere, Viljareal i Osasuna igrali su na ''Madrigalu'' nerešeno, 1:1. Ovo je treći uzastopni remi ''Žute podmornice'' ovim rezultatom.

Domaći su poveli u finišu prvog poluvremena golom Bruna, zatim su u 50. minutu imali veliku priliku preko Borhe Valera, koji je nije iskoristio i kazna je stigla dvadeset minuta kasnije.

Na asistenciju Dejana Lekića, Garsija je doneo izjednačenje gostima i postavio konačan rezultat.

Sada Viljareal ima četiri boda više od Hihona, koji se nalazi u zoni ispadanja, ali je danas kao gost trijumfovao nad Espanjolom (3:0).