20:53

Prilično slab početak MLS lige za Čikago Fajr.

EPA/TANNEN MAURY

Čikago našeg Veljka Paunovića ima prilično slab početak sezone.

U trećoj utakmici u sezoni su poraženi (u prve dve poraz i nerešen ishod) od Sijetl Saundersa, tima koji ima sve tri pobede do sada, a rezultat je bio 2:4.

Gosti su od samog starta stavili do znanja ekipi Čikaga da su bolja ekipa, preko Rodrigeza i Morisa su do 15. minuta postigli dva gola, da bi Lodeiro iskoristio penal u 49. minutu.

U nastavku domaćin preko Edvardsa i Herbersa daje sebi nadu da može makar do boda, ali je Ruidiaz razrešio sve dileme u 88. minutu.

Aleksandar Katai je danas preskočio meč zbog povrede prepona, srpski fudbaler sa mađarskim pasošem Nemanja Nikolić je odigrao do 71. minuta, a Đorđe Mihailović, Amerikanac srpskog porekla je odigrao čitav meč. Ne zaboravimo ni srpskog zeta Bastijana Švajnštajgera, koji je takođe odigrao svih 90 minuta u redovima ekipe Veljka Paunovića.