Novi gol Markovića u novom porazu Muskrona

• 15. avgust 2016.

• 00:04

Srpskoj koloniji u belgijskom Muskronu nikako ne ide na startu nove sezone, ali bar Filip Marković može da se pohvali golovima.

Fudbaleri Muskrona upisali su treći uzastopni poraz na startu nove sezone pošto su kao gosti izgubili od Ostendea rezultatom 2:1 iako su na poluvremenu imali prednost.

Vođstvo Muskronu doneo je srpski internacionalac Filip Marković koji je iskoristio neopreznost zadnjeg igrača odbrane pa je izbio sam pred golmana, obišao ga, a potom rutinski smestio loptu u mrežu.

Ostende je u poslednjih 20 minuta utakmice režirao potpuni preokret a junak pobede domaćeg tima bio je bivši igrač Voždovca Adam Marušić koji je u 83. minutu pogodio za trijumf.

Ekipa Muskrona za koju nastupaju četvorica srpskih internacionalaca izgubila je sve tri utakmice na startu nove sezone, a interesantno je da su oba postignuta gola na ta tri meča bili delo Filipa Markovića.