Novi bolan poraz Marka Nikolića, ovoga puta u poslednjem trenutku meča!

četvrtak 17.12.2020.
17:56

Prethodno je Lokomotiva izgubila čak 5:0 od Krasnodara, ekipa iz Moskve u očajnoj formi.

Beta/Maxim Shipenkov/Pool via AP

U 19. kolu ruske Premijer lige, fudbaleri moskovske Lokomotive izgubili su od Himkija u gostima 3:2.

Ekipa Marka Nikolića povela je u 15. minutu golom Krihovijaka, ali je u 26. Korijan izjednačio sa penala. Srpski stručnjak je dobio žuti karton van terena, da bi u 37. Serkeira ponovo doveo Lokomotivu u vođstvo.

Usledio je prilično loše izdanje gostiju u drugom poluvremenu, a pad u igri "lokosa" iskoristio je Kukarčuk koji je pogodio u 85. minutu.

Da sve bude još gore, Dolgov je praktično u poslednjim trenucima meča pogodio za potpuni preokret i novi poraz ekipe iz Moskve.

Lokomotiva je tako nastavila veoma loš niz rezultata, u poslednjih osam mečeva u svim takmičenjima ostvarila je samo dve pobede, pa se našla na osmom mestu ruske Premijer lige sa 28 osvojenih bodova.

Himki sa tri manje zauzima 11. poziciju.